Cestování

Na Karlštejn s rodinou!

Jste maminou od dětí nebo právě v tento okamžik čte naše řádky otec, hlava rodiny? Nehledě na pohlaví, osobní přesvědčení ani funkci, máme pro vás tip, co udělá radost celé rodině. Zadejte si do hledáčku penzion Karlštejn a připravte svým nejbližším kouzelný víkend.

Penzion Karlštejn se nachází ve středu stejnojmenné obce v podhradí světoznámého hradu. Penzion je plně rekonstruován a disponuje tak deseti komfortně vybavenými pokoji, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Pokoje jsou vkusně a prakticky zařízené, designově ladí do romantického ducha. Jednoduše řečeno, bude se vám tu líbit. A nudit se zde rozhodně nebudete.

Do štol nebo na green?

Kromě výšlapu na hrad Karlštejn, který z podstaty věci nemůžete minout, se vydejte na vápencové lomy Velká a Malá Amerika, které jsou propojené podzemními štolami, nebo budete vítáni na karlštejnských vinicích, jejichž prohlídka nemůže skončit jinak než ochutnávkou vlastních výpěstků. Pro milovníky greenů je k dispozici vyhlášené golfové hřiště. Chcete-li prožitek z údolí řeky Berounky a Karlštejnska celkově umocnit, doporučujeme objednávku vyhlídkového letu horkovzdušným balónem.

Oblíbená česká kuchyně

Aby byli účastníci výletu uspokojeni po všech stránkách, je nutné myslet i na kvalitní stravování. To vám zajistí restaurace penzionu. S hladovým žaludkem se špatně cestuje a to naštěstí v penzionu Karlštejn dobře vědí. Zdejší šéfkuchař je vyhlášen široko daleko, a tak se sem na jídla české kuchyně sjíždějí lidé z celého okolí. Vy, jako hosté penzionu, získáte výsostné právo na přednostní rezervaci.

Dárkové poukazy

Karlštejn je vyhledávaným cílem pro turisty z celého světa. Největší nápor logicky zažívá v letních měsících. Rezervace na ubytování se proto rychle plní. Nemáte-li ještě jasnou představu o volném termínu, kdy hodláte do Českého krasu zavítat, můžete si pořídit voucher, a to jak na služby ubytovací, tak na konzumaci do karlštejnské restaurace.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Na Karlštejn s rodinou!