Bydlení

Žižkov je destinací, do které se může zamilovat každý

Je velice vhodná pro rodinný život, nabízí spoustu zábavy a dostupnost obchodů, škol nebo zázemí pro sport a volný čas. Seznamte se s třetí z pražských čtvrtí, která projde v příštích letech zajímavými proměnami. Tak proč vlastně nebýt u toho?

Nabízí se pestrá paleta různých příležitostí, a to nejen v ohledu budoucí kariéry. Městská zeleň je blízko, stejně jako srdce našeho hlavního města. Jde tedy o destinaci, která právem přitahuje zájem mnoha mladých lidí. Moderní bydlení, ve kterém můžete realizovat všechny své životní sny? Ano, přesně tak by se dal nazvat podobný projekt!

Investice, která je opravdu dlouhodobá

Pokud se rozhodnete pro investici do nemovitostí, měli byste vědět, že jde o běh na dlouhou trať. Zhodnocení tu bude hlavně pro vaše děti nebo vnoučata. Je lepší, když myslíte na budoucnost a neřídíte se aktuálním ekonomickým cyklem. Vstoupit do tohoto světa totiž můžete naprosto kdykoliv! Koupě nového bytu na Žižkově znamená funkční bydlení s nízkými náklady, které je velmi elegantní a komfortní.

Na výběr máte mezi balkonem a terasou, k vybraným bytovým jednotkám patří také malá předzahrádka, na níž můžete ukázat sousedům a známým svůj pěstitelský um. Při výběru nemusíte spěchat, rozhodněte se mezi různými dispozicemi. Dáváte přednost 1+kk nebo plánujete brzy založit rodinu? I to jsou otázky, které si zde musíte položit, než si zvolíte svou jedničku.

Místo, kde je spoustu zeleně

Praha rozhodně není jen jedním velkým kusem betonu. Naopak, Žižkov je čtvrtí, která nabídne hodně zelených míst. Může to být Parukářka, Malešický park nebo Židovské pece, záleží pouze na náladě. Chcete se odreagovat po náročném dnu v zaměstnání? Nabídka je pestrá, parky mají své kouzlo prakticky celoročně. Pokud jste na přírodu skutečně zvyklí, v naší metropoli se jí rozhodně nemusíte vzdávat!

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Žižkov je destinací, do které se může zamilovat každý