Bydlení,  News

Malešice jsou místem, které mladým rodinám nabídne spoustu zeleně

Praha je městem, kde můžete strávit celý život. Nabídne totiž vše, co potřebují mladé rodiny a díky skvělé občanské vybavenosti jsou vhodné například i pro seniory, pokud zajdete ve svém uvažování i daleko do budoucna. K dispozici je pestrá paleta pracovních příležitostí, ale i různorodé zázemí pro sport a volný čas.

Chcete se usadit v naší metropoli? Investice do bytů je během na dlouhou trať, výhodou ale je, že můžete začít kdykoliv, stačí se k tomu odhodlat. Mít vlastní zázemí je jednoduše k nezaplacení. A výhodou je, že byt v osobním vlastnictví znamená i cennou devizu pro další generaci. Jinak řečeno, lze toto bydlení odkázat i svým dětem.

Strategická poloha platí za velkou výhodu

Pokud jste se do Prahy v minulých letech zamilovali, není vůbec divu. Jde o město, které splní přísné západoevropské standardy a je skutečně pulzujícím velkoměstem. Proč si nepořídit své nové bydlení právě tady? Pořídit bydlení v Malešicích znamená, že budete obklopeni přírodou, ale i velmi dobrou občanskou vybaveností.

Není to jen botanická zahrada a bohatá nabídka parků, ale také zázemí pro sport a volný čas. Jinak řečeno, hřiště pro psy, restaurace, školy nebo lékárny, stačí opravdu jen pár kroků. Za povinnostmi nebo zábavou nemusíte nikam daleko, velkým plus je ale i blízká zastávka autobusu. V nabídce zbývá už jen několik málo volných bytů, je tedy nejvyšší čas k finálnímu rozhodnutí.

Praha je městem, kde se líbí všem

Je dál než krajská města a má vynikající zázemí pro všechny generace, i tak by se dala v krátkosti popsat naše metropole. Malešice mají za sebou bohatou historii, kterou můžete poznávat dnes a denně. Jiráskova vila nebo kaple sv. Václava jsou reprezentanty místních dějin, Malešický les nebo Židovské pece vám nabídnou odpoledne plné oddechu v rozkvetlé zeleni.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Malešice jsou místem, které mladým rodinám nabídne spoustu zeleně