Bydlení

Atraktivní adresa v Praze? Přestěhujte se na Smíchov!

Existují lokality v Praze, které lákají k nastěhování. Jednou z nich je Smíchov. Čtvrť, která se rozprostírá na levém břehu Vltavy a na severu sousedí s Malou Stranou, je pokryta zelení a nabízí klid a pohodu. Proto není divu, že láká stále nové a nové obyvatele. Naštěstí je nabídka volných bytů bohatá.

Nové byty na Smíchově

Jestliže právě sháníte nový byt na Smíchově, budete příjemně překvapeni velkou nabídkou. Jedním z rezidenčních projektů, které zde vznikají, je Vilapark Klamovka. Jeho hlavním posláním je svým obyvatelům poskytnout klidné a pohodové bydlení uprostřed velkoměsta. V celkem osmi bytových domech se nacházejí prostorné velkoměstské byty s panoramatickým výhledem na město i minimalistické byty v obklopení zeleně.

Vilapark Klamovka splňuje vysoké standardy

Díky dvěma různým typům bytů je bydlení v rezidenčních bytech Vilapark Klamovka vhodné úplně pro každého. Rodiny s dětmi a senioři, kteří touží po bydlení v klidné oáze, i lidé, kteří si chtějí užívat života ve velkoměstě naplno, budou nadmíru spokojeni se standardy, které byty splňují i výhledem, jenž se jim z nich nabídne.

Proč je Smíchov tak oblíbeným místem pro život?

Bydlení na pražském Smíchově je splněným snem nejednoho Pražana. Blízkost samotného centra města, dostatek zeleně a krásná zákoutí, to jsou jen některá z lákadel této městské čtvrti. Bytové domy Vilapark Klamovka leží nedaleko bývalého zámeckého parku, který láká k odpočinku na piknikové dece, aktivnímu odpočinku v botaskách, hrám s dětmi i procházkám se psem.

Pokud vás bydlení na pražském Smíchově vždy lákalo, máte nyní unikátní příležitost změnit svou současnou adresu a zapustit kořeny v moderním rezidenčním bytě nedaleko oblíbeného parku Klamovka. Ovšem se změnou příliš neotálejte, protože některé byty jsou již prodané.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Atraktivní adresa v Praze? Přestěhujte se na Smíchov!