Krása a móda

Milujete vaši ženu nebo si vážíte matky? Nechte promluvit diamantové šperky

Je spousta příležitostí, ke kterým můžeme chtít ženě věnovat výjimečný šperk. K těm na trhu nejvzácnějším patří diamantové šperky. Udělají radost dámám v letech, ženám ve středním věku i mladým dívkám, které třeba právě ukončily vysokou školu. Díky svému třpytu rozjasní každou ženu a jsou naprosto nepřehlédnutelné. Stačí jen vybrat ten pravý kousek, který se vám bude nejvíc líbit, nebo který bude co nejlépe korespondovat s ženou, kterou chcete obdarovat.

Praktické a krásné diamantové přívěšky

Pokud neznáte velikost prstu ženy, obvod jejího zápěstí nebo nevíte, jakou délku řetízků nosí, vůbec to nemusíte řešit, když svou pozornost zaměříte na diamantové přívěšky. Jejich obrovskou výhodou je, že se dají nosit na řetízku, který má vaše žena ráda a nosí jej. Přívěšky se dají lehce kombinovat s oblečením, které právě žena oblékne. Zvolit můžete jak jednoduché a elegantní modely, z nichž vyberete některý, který bude podobný např. náušnicím, jež vaše paní nosí. Mají tvar slzičky? Nebo jsou kulaté? Jde o oválek? Podívejte se, jaký tvar má žena ráda a podle toho se můžete orientovat.

Má oblíbenou barvu? V tom případě jí můžete dát přívěšek kombinovaný z více typů drahých kamenů v různých barvách. Co třeba bílo modrý šperk? Nebo bílo červený? Rubíny jsou spolu s diamanty velmi žádané, stejně jako smaragdy či safíry. Jen si vybrat…

Náramek pro speciální událost

Krásné jsou i diamantové náramky. Nemusí stát vůbec majlant, a přitom budou zářit s krásným diamantem. Je ale důležité vědět, jak přibližně má být řetízek velký. Pokud máte možnost změřit náramek ve šperkovnici ženy, bude to nejlepším řešením.

Diamantové náramky mohou kombinovat více tvarů i barev, mohou být jemné i honosně zdobené. Jemné se hodí pro útlé zápěstí, ty honosné pak mohou zdobit i zápěstí silné.

Podívejte se na klenotyaurum.cz a vyberte své ženě šperk, který si zamiluje na první pohled.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *