Bydlení

Potřebujete betonovou jímku? Ať už jste z Čech či Moravy, víme, kde ji pořídíte

Nedílnou součástí mnoha stavení je betonová jímka. Používáme ji už spoustu let, a přestože se našly různé inovace a snahy o její náhradu, když je betonová jímka vyrobena kvalitně, poctivě, z ověřených materiálů a s moderní technologií ruku v ruce, máte záruku spolehlivě sloužícího vybavení, s nímž můžete počítat po mnoho let.

Betonové jímky od dobrezumpy.cz

U nemovitostí, kde není možné napojit se na obecní kanalizaci, musíme chtě nechtě nakládat s odpady z domu díky jímkám nebo domácím čističkám odpadních vod. Betonové jímky jsou jednoduché a spolehlivé řešení. U nás je můžete koupit na webových stránkách dobrezumpy.cz. Kupříkladu betonové jímky Hradec Králové, tedy obyvatelé Hradce Králové, mohou jímku objednat a společnost jim ji doveze. Cena dopravy je v rozpětí od 5 000 – 10 000 Kč s ohledem na vzdálenost.

Co se týče usazení jímky do vámi připravené jámy, to platit nebudete. Přestože přijede speciální nákladní stroj s ramenem, usazení je v rámci ceny jímky.

Jste z Moravy? Oslovte dobrezumpy.cz

Betonové jímky Uherské Hradiště, Opava, Brno, Ostrava, Zlín i další města na Moravě mohou poptávat betonové žumpy u společnosti Dobré žumpy. Otevírací doba je od 7 do 18 hodin. Na dobrezumpy.cz si můžete vybrat z mnoha typů jímek tak, abyste uspokojili vaši potřebu po dostatečném objemu. Jímky se dají mezi sebou propojit, čímž se objem dá zvýšit.

Jejich použití je i na dešťovou vodu nebo na zhotovení sklepu. Jednoduše ji zabudujete do země nebo srázu na zahradě a máte o kvalitní sklep postaráno.

Jímka z betonu je hermeticky uzavřená nádrž hranatého tvaru a její nepropustnost potvrzuje certifikát. Její součástí je příslušenství, jako nástavec, nepřejezdová deska, bezpečnostní poklop a komín. Za příplatek si můžete objednat litinový poklop, přejezdovou desku nebo měřič hladiny kapaliny.

Více informací najdete na dobrezumpy.cz.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *