Bydlení

Zbavte se hluku od sousedů nebo odhlučněte svou podlahu pro tiché podkroví

Možná jste zrekonstruovali starší dům a nastěhovali se do něj, ale záhy jste zjistili, že jakmile je večer ticho, shora se ozývá velký dusot a dupot pobíhajících dětí, který vás značně irituje. Možná řešíte jiný problém, a to častý hluk doléhající k vám ze sousedního bytu. Ať už jde o hlasitou hudbu, mluvené slovo, křik, vše se dá řešit. Pomoci vám může společnost potichu.cz.

Zázračná akustická pěna

I tak by ji mohl definovat ten, kdo na vlastní kůži poznal její účinky po měsících snažení se zbavit se hluku. Akustická pěna, která se řadí k velmi populárním coby produkt na zvyšování neprůzvučnosti konstrukcí, jako je stěna nebo podlaha. Bohaté použití je i jako kročejová izolace pod koberec.

Aktuálně Potichu nabízí celou kolekci materiálů, coby výhradní distributor pro ČR i SR. Lze tak najít ideální řešení pro různé konstrukce, s nimiž se dá při výstavbě nebo rekonstrukci budov setkat. Díky vysokým skaldovým zásobám si můžete SILENT FOAM neboli akustickou pěnu kdykoli odvézt ze skladu v Kolíně nebo Praze, či si ji nechat zaslat kurýrem k vám domů.

SILENT FOAM 120 je akustická lisovaná pěna do stěn a podlah ke zvýšení neprůzvučnosti Rw. SILENT FOAM CARPET je kročejová izolace k použití výhradně pod koberec.

Kdy zvolit kročejovou izolaci?

Kročejová izolace je zvuková izolace podlahy před hlukem od chůze, dupání, sunutí židlí, jednoduše hluku, který vzniká při přímém kontaktu s podlahou. Tato část podlahy je často podceňovaná nebo řešená nevhodnými materiály či provedena nevhodnou technologií. Běžné izolace, především tepelné, mají problémy především kvůli zvuku s nízkou frekvencí a neumí daný hluk dost eliminovat. Dupání, bouchání, chůze jsou zvuky s nízkou frekvencí. Proto je podstatné vybrat materiál účinný při nízké frekvenci hluku.

Poraďte se na potichu.cz. Budete zaručeně spokojeni, ať už řešíte odstranění jakéhokoli hluku.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *