Bydlení

Dětský pokojíček Disney aneb Jak to udělat levněji

Pokojíček pro děti by měl být veselý a hlavně, by tam nemělo chybět nic, co dítě potřebuje, stejně tak je důležité, aby se v něm dítě cítilo příjemně. Mnoho děti si samy vysní ideální dětský pokojíček a často v něm bývá jejich oblíbená postava z disney pohádek, což bývá finančně náročné.  

Pohodlné, ale drahé  

Dětský pokojíček disney si přeje snad každé dítě a není to žádný problém, protože existují nejen tapety, ale i nábytek s postavičkami z těchto pohádek. Nejpohodlnější je, koupit si přímo nábytek, který je takto upravený a umístit ho do dětského pokoje, ovšem bude to finančně náročné, protože za to, že je na nábytku tento motiv, si opravdu připlatíte. Kromě toho byste měli být opatrní, jestliže koupíte i tapetu i nábytek, může to působit až kýčovitě. Lepší je buďto jedno anebo druhé, pokud budete mít tapetu, pak byste už měli použít nábytek bez motivů a naopak.  

To zvládneme sami  

Jestliže chcete svému dítěti dopřát dětský pokojíček disney, ale zároveň nechcete do něj obětovat příliš velkou částku, protože dítě z tohoto motivu poměrně rychle vyroste. Máte hned několik možností, jak můžete dítěti pokoj snů vytvořit. Jednou z nich je koupě obyčejného, ideálně bílého nábytku. Stejně tak lze zakoupit i nálepky s motivem disney, které jsou na různé materiály, takže je můžete nalepit na stěnu anebo i právě na bílý nábytek. V podstatě dostanete to samé, ovšem o něco levněji.  

Probuďte v sobě talent 

Další možnost, která je snad ještě levnější, než jsou nálepky. Pokud máte jenom trošičku talent na kreslení, můžete vzít barvičky na dřevo a na nábytek namalovat cokoliv, co se dítěti líbilo a třeba i disney postavičky. Lepší je nejprve si postavičky předkreslit obyčejnou tužkou, protože to můžete libovolně měnit. Pokud se vám přece jenom nebude moc dařit, můžete si vytvořit předlohu, kterou jenom obkreslíte a je to jednodušší a levnější, ale za to vám to zaberete o něco více času. Záleží na tom, co je pro vás důležitější, zda šetřit peníze anebo šetřit čas. Klidně můžete do tohoto malování zapojit i děti, určitě budou rády.  

Zvolte to nejpraktičtější 

Dětský pokojíček disney vypadá krásně a udělá každému dítěti radost a lze to udělat i levněji, než zakoupit už hotový nábytek. Kromě toho, co levnější, je dobré také popřemýšlet nad tím, co je praktičtější, protože dítě neustále roste a s tím, jak dospívá, se mění nejen jeho pohled na svět, ale také jeho styl, proto se bude muset disney pokojíček za nějakou dobu změnit. V případě, že koupíte už hotový nábytek, bude to pravděpodobně znamenat výměnu nábytku. V případě, že zvolíte nálepky, můžete se pokusit je odlepit, ale pravdou je, že vám mohou nábytek poškodit. Co se týče malby, můžete nábytek později přemalovat, ale nemusí to vypadat vždy dobře.  

Dopřát dětem disney pokojíček z vás udělá perfektního rodiče, tak se do toho klidně pusťte.  

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *