Cestování

Vydejte se na Liptov a užijte si nádhernou dovolenou v páru nebo s celou rodinou

To, že je listopad nic nemění na tom, že se mnozí z nás chtějí vydat na týdenní dovolenou někam, kde načerpají síly na přípravu Vánoc či studenou zimu. Další „sortou“ cestovatelů jsou i senioři nebo zamilované páry, které se vydávají na prodloužené víkendy a poznávají různé kraje, užívají si wellness péči nebo jen tak lenoší a vychutnávají život. Ať už máte děti a chcete je vzít do hor nadýchat se čerstvého vzduchu, jste pár bažící po relaxu nebo aktivní turisté, pojeďte na Liptov. Nebudete litovat stejně jako spousta turistů, kteří zde byli před vámi.

Apartmány Liptov pro váš skvělý pobyt

Nezapomenutelný zážitek vás zajisté čeká, když navštívíte apartmány Liptov.

Uprostřed lesa v lyžařském středisku Jasná, Nízké Tatry, se nachází minimalistické dřevěné chatky jdoucí ruku v ruce s přírodou, ovšem moderně vybavené, aby vám nic nechybělo. Budete jen kousek od okolních sjezdovek, ideální pro všechny milovníky sportu.

Pokud byste chtěli klasické ubytování, i to je v areálu legendárního hotelu Björnson, kde se nachází chatky Tree Houses, možné. Na výběr totiž máte ubytování v původním hotelu Björnsonka, ve Ville, v Hostelu nebo ve zmíněných nově postavených chatkách TREE HOUSES.

Hotel Liptov ve středisku Jasná v Nízkých Tatrách nabízí horský styl, všude kolem přírodní materiály, a tak se budete cítit maximálně příjemně a uvolněně. Hotel je po kompletní rekonstrukci a všechny pokoje mají vlastní koupelnu a sociální zařízení. Nechybí ani televize a WiFi připojení. Ubytovat se v hlavní chatě můžete v jedenácti dvoulůžkových pokojích s oddělenými lůžky, šesti dvoulůžkových pokojích s manželskými postelemi, osmi rodinných pokojích s manželkou postelí a dvěma přistýlkami nebo ve dvou velkých rodinných pokojích s manželskou postelí, samostatným lůžkem a dvěma přistýlkami.

Podívejte se na kompletní nabídku na bjornsonka.sk. Budete uneseni, jak krásně zde je.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *